Plastová okna a dveře

Plastová okna, dveře a hliníkové vchodové dveře naše společnost odebírá od prověřených českých výrobců oken a dveří, díky tomu Vám tak můžeme zajistit nejen kvalitní montáž, ale také bezproblémové používání a případný servis vč. příslušenství (žaluzie, sítě proti hmyzu…). Výměnou otvorových výplní (oken, dveří) snížíme tepelné ztráty objektu až o 30%. Zároveň zvýšíme i vzduchovou neprůvzdušnost otvorové výplně. Výše úspory tepla je dána především technickými parametry oken a dveří a kvalitou jejich osazení (napojení na stávající  stavební konstrukce). Zákazníkům se snažíme nabídnout vždy jen to nejlepší: s trojitým / dvojitým těsněním v rámu oken, se zasklením: dvojskly / trojskly, nalezneme optimální řešení pro každého zákazníka a jeho dům.

Naši dodavatelé vyrábí okna z těch nejlepších profilů na českém trhu, jako např.: PRAMOS, GEALAN, TROCAL

Profilový systém pro okna a balkónové dveře

redal profil oknaProfilový systém HORIZONT PS® penta plus je již 4. generací profilů a oproti svým předchůdcům nabízí mnohá technická vylepšení. Asi nejvýraznější vlastností profilového systému HORIZONT PS® penta plus je jeho tepelná prostupnost, která dosahuje hodnoty Uf 1,08 W.m-2.K-1.

Tato hodnota řadí profil na čelní místa mezi vícekomorovými profily a vytváří nejlepší předpoklady pro minimalizaci prostupu tepla celým oknem.

Profilový systém umožňuje zasklení standardní šířkou 24 mm. Pro učely zasklení s vyšší tepelnou nebo zvukovou izolací lze použít zasklení o šířce 40 mm, včetně námi nabízených speciálních skel.

 

Profilový systém pro vchodové dveře

redal profil dvereProfilový systém je základní konstrukční prvek jak oken tak i dveří. Prvek, který také dveřím dává charakteristický tvar i rozměry. Pro jejich výrobu je použita dveřní část profilového systému HORIZONT PS® penta v pětikomorovém provedení, se stejnou stavební šířkou, stejným tvarem i základními rozměry. To dává možnost konstrukčně spojit okna se dveřmi při zachování stejného vzhledu obou prvků. Robustnější konstrukce umožňuje osazení rámů a křídel dveří výztuhou s větší pevností, která zaručí hotovým dveřím požadovanou pevnost a tuhost.

Pětikomorová konstrukce opět zaručuje vynikající tepelně izolační vlastnosti. U dveří součinitel prostupu rámové sestavy dosahuje hodnoty Uf 1,24 W.m-2.K-1. Při použití 40 mm výplní nebo při skládaných výplních s trojsklem lze dosáhnout prostupu tepla celých dveří UD od 0,95 do 0,87 W.m-2.K-1.

Zasklívání balkonů

Snad každý panelový dům je vybaven balkonem, nebo lodžií. Chcete svůj balkon či lodžii využívat celoročně a zvětšit si obytnou plochu svého bytu?  Zasklení balkonu a lodžií umožní používat tyto obytné prostory, které se jinak dají užívat pouze sezonně. Balkon pak můžete využívat jako další místnost k relaxaci, k pěstování květin atd. Zasklívání balkónů a lodžií se stalo v poslední době doslova hitem. A není se čemu divit, dodatečné zasklení balkonu nejen že zvyšuje komfort bydlení, ale přináší i nemalé úspory. Uzavřením venkovních prostor pomocí skel s patřičnými izolačními vlastnostmi lze snížit tepelné ztráty přilehlého pokoje, i celého bytu. V navazujících místnostech se rovněž sníží hlučnost a prašnost. Zasklení může také odradit zloděje od vloupání.

Ušetřete peníze za energie zasklením balkonu!

Pokud i vy uvažujete o zasklení balkónů a lodžií, jsme pro vás správnou volbou. Chcete-li zlepšit zateplení svého bytu, ušetřit nemalé peníze a energii, rozšířit obytný prostor, snížit hlučnost, prašnost, zvýšit bezpečnost i celkovou hodnotu svého bytu či domu, neváhejte nás kontaktovat. Při veškeré naší činnosti je kladen důraz především na kvalitní použité materiály, profesionálně provedení prací a vstřícné jednání se zákazníky. Součástí našich služeb jsou i bezplatné konzultace se zákazníkem a cenová kalkulace zdarma. Rádi vám zodpovíme případné dotazy ohledně zasklíváníbalkónů a lodžií.