Opravy balkónů a lodžií

Opravy balkónů a lodžií provádíme vždy systémově. Jedná se o komplexní řešení prostoru lodžie/balkonu. 
V praxi výše uvedené obnáší: sanaci nosné konstrukce, opravy statických poruch a izolací (proti vodě a tepelných), zateplení obvodových částí konstrukce, výměnu zábradlí, zasklení lodžií, dodávku sušáků na prádlo a jiných doplňků (držáky: Sat., WiFi, květinových truhlíků…).

Sanace podlah provádíme ověřeným systémem MUREXIN.

Zábradlí na balkon a lodžii

Zábradlí na balkon, či lodžii představuje doplněk exteriéru domu. Není to ovšem pouze o estetice, na zábradlí jsou ale také kladeny vysoké nároky ohledně bezpečnosti, životnosti a odolnosti proti povětrnostním vlivům. Oblast balkónů a zábradlí bývá totiž jednou nejvíce narušených částí domu. Zábradlí na balkon má přesně stanovené parametry, kterými je potřeba se řídit. Dodávka nového zábradlí bývá nedílnou součástí celkové revitalizace bytového domu.

Vyrobíme a dodáme balkonové zábradlí pro Váš dům v provedení hliníkovém, nerezovém nebo ocelovém s povrchovou úpravou žárový zinek, nátěr či komaxit. Balkonové zábradlí je vyrobeno nejen s ohledem na jeho bezpečnost, ale také na moderní a špičkový design. Nabízíme také možnost barevně sladit zábradlí s fasádou domu, to vše za velmi příznivé ceny.

Zábradlí na lodžie a balkóny dodáváme v provedení

1) hliník- systémová stavebnice či zámečnický výrobek

2) ocelové s povrchovou úpravou žárový zinek, komaxit, nátěr

3) nerezové s kartáčovanou či leštěnou úpravou

Kotvení zábradlí je možno provést v provedení: do čela podlahového panelu, popř. do stran a na podlahu, tuto problematiku je vždy potřeba vyřešit v rámci statického posouzení - projektové dokumentace pro revitalizaci objektu.

balkony lodzie