PROVÁDĚNÍ STAVEB

Každá budova má s ohledem na funkci a použité materiály omezenou životnost. Ať už se o dům sebevíc staráte, stavební materiály neustále stárnou a po určité době budova vyžaduje opravu. Díky rekonstrukci se zlepší nejenom kvalita bydlení a pohodlí vlastníků či nájemníků, ale sníží se tak i energetické výdaje spojené s provozem  budovy, zvýší se celková hodnota i životnost stavby  a díky změně vzhledu působí budova lepším dojmem.

Společnost REDAL AKTIV CZ s.r.o. provádí  práce na bytových a průmyslových objektech v rozsahu po kompletní rekonstrukci. Opravujeme a zateplujeme fasády, šikmé i ploché střechy, sanujeme základy, lodžie, udržujeme instalace a montujeme staveništní přípojky sítí. Pro přehlednost k nabídce pro společenství vlastníků přiložíme také rozdělení nákladů  na jednotlivé byty a výpočet plateb do fondu oprav. Vše v souladu s podmínkami dotačních fondů či pojišťoven.

ZATEPLOVÁNÍ FASÁD           REKONSTRUKCE STŘEŠNÍCH PLÁŠŤŮ            OPRAVY BALKÓNŮ A LODŽIÍ            PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE

provadeni staveb